Барај
Најдобрите чанти од нашите брендови за ултра стилска есен!
БЛОГ

Најдобрите чанти од нашите брендови за ултра стилска есен!

 

Сега откако ги погледнавте сите нови парчиња од нашите брендови и знаеме дека ги направивте најубавите комбинации, време е сериозно да се погрижиме за есенските детали. Кога говориме за модни детали, веројатно прво нешто што ви паѓа на ум се дефинитивно чантите кои од сезона во сезона стануваат сè подобри.

 

Оваа пак, едвај чекаме да одбереме од палетата на сосема нови и интензивни бои што ќе го разубават секој стајлинг, со кои ќе блеснеме низ градските улици и ќе бидеме и повеќе од уникатни.

 

Популарноста на уникатните чанти за следнава сезона ја потврдија и нашите брендови кои во неколку наврати во своите нови колекции ги имаат токму моделите во кои знаеме дека ќе се вљубите.

 

Токму овие нови модели на чанти ќе ја направат најдобра и сосема едноставната комбинација, која пак ако дополнително ја разубавите со накит, тогаш го имате вистинскиот изглед за студената сезона. Во зависност од она што вие го барате од чантата, обидете се изборот секогаш да биде спој од функционалноста и трендовите, за да можете целосно да уживате во вашето ново парче.

Секако, за посебните пригоди тука се и оние модели во интересни форми во кои и не можеме да ги собереме сите работи што ги обожаваме, но затоа пак изгледаат сосема шик и елегантно.  Викендов што следи е како создаден за шопинг на нова чанта, а ние денеска ви ја олеснуваме потрагата со нашиот избор на ултра уникатни модели кои знаеме дека ќе ја одбележат сезоната!

 

 

10.09.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

21.
Sep.
2021.
БЛОГ
Меѓу другото, лондонските улици на најшармантен можен начин ги најавија трендовите за следната пролет на кои толку многу им се радуваме.
20.
Sep.
2021.
БЛОГ
Чизмите се избор број еден кога е во прашање студената сезона, па иако септември, модните брендови понудија навистина сериозен избор за сезонава што следи.
14.
Sep.
2021.
БЛОГ
Откако добро нè подготвија за она што можеме да го очекуваме од вечерта, сите омилени ѕвезди во моментов се појавија на најдолгоочекуваниот настан во ...
13.
Sep.
2021.
БЛОГ
За среќа, се чини целиот настан го „извади“ единствената Џенифер Лопез која на сцената се појави како изненадување за да и ја додели наградата на...
09.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно Hugo Boss е еден од најсофистицираните брендови во нашата групација во чии совршени парчиња нашите клиенти уживаат долги години, па сакајќи да им с...
07.
Sep.
2021.
БЛОГ
Од неодамна на нашата групација и се придружи уште еден исклучително популарен бренд, кој години наназад важи за еден од омилените на девојките.  
03.
Sep.
2021.
БЛОГ
Според првите парчиња кои веќе можете да ги најдете во продавницата на Манго или пак да ги нарачате онлајн, пред нас е студена сезона во која се чини ќе ужив...
02.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно и не се изненадивте многу кога ја погледнавте насловната фотографија, но секоја сезона ние мора да повториме дека кул девојките носат парчиња во пр...
31.
Aug.
2021.
БЛОГ
Со збогувањето со слободните денови, веќе знаеме дека пред нас е студената сезона, а со тоа и враќањето на работа, колку и да звучи тоа тешко.
30.
Aug.
2021.
БЛОГ
Долче и Габана сосема во нивен стил пристигнаа во Венеција да ја претстават нивната нова колекција во рамки на Алта Мода која можете да замислите дека беше и...