Барај
Новата колекција на Tommy Jeans е поколоритна од кога и да е!
БЛОГ

Новата колекција на Tommy Jeans е поколоритна од кога и да е!

 

Ако сте љубител на брендот Tommy Jeans или пак поседувате барем едно парче со потпис на истиот, веројатно веќе ја препознавате естетиката на брендот.

 

Како и секогаш, така и овојпат, за студената сезона дизајнерите создадоа супер стилски парчиња што ќе ве стоплат во сезоната што доаѓа, изработени од ултра квалитетни материјали и во бои какви што само тие знаат да комбинираат.

Колекцијата е полна тренди тренерки во темно сина боја со детали во интензивни нијанси и во најголем дел од парчињата, со истакнато лого на брендот.

 

 

За сите оние што уживаат и во малкуте прослави што ги имаме периодов, брендот понуди стилски кошули во неколку нијанси кои се совршен сојузник на сите тренди фармерки или панталони кои зависно од поводот, уживате да ги комбинирате. Иако речиси сите брендови почнаа да нè подготвуваат за студената сезона, во новата колекција на Tommy Jeans ќе најдете и по некоја маичка на куси ракави соодветна за последните топли денови, која комбинирана со фармерките од брендот формира најфраерска комбинација било кога!

 

 

 

 

Девојките речиси секоја сезона се вљубени во уникатните чанти на брендот, па така е и оваа сезона во која сме сведоци на комбинации на интересни бои преточени во супер шик форми соодветни за секоја пригода.

Момците пак, повторно можат да им се радуваат на сите нови модели на патики за кои знаеме дека секогаш сакаат да ги вметнуваат во своите комбинации и да изгледаат ултра добро.

 

 

Сите парчиња од новата колекција на брендот можете да ги најдете во продавницата на Fashion&Friends, но и онлајн, а не заборавајте дека сè уште трае и сезонското намалување на кое можете да си најдете супер парчиња!

 

 

28.07.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

14.
Sep.
2021.
БЛОГ
Откако добро нè подготвија за она што можеме да го очекуваме од вечерта, сите омилени ѕвезди во моментов се појавија на најдолгоочекуваниот настан во ...
13.
Sep.
2021.
БЛОГ
За среќа, се чини целиот настан го „извади“ единствената Џенифер Лопез која на сцената се појави како изненадување за да и ја додели наградата на...
10.
Sep.
2021.
БЛОГ
Кога говориме за модни детали, веројатно прво нешто што ви паѓа на ум се дефинитивно чантите кои од сезона во сезона стануваат сè подобри.
09.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно Hugo Boss е еден од најсофистицираните брендови во нашата групација во чии совршени парчиња нашите клиенти уживаат долги години, па сакајќи да им с...
07.
Sep.
2021.
БЛОГ
Од неодамна на нашата групација и се придружи уште еден исклучително популарен бренд, кој години наназад важи за еден од омилените на девојките.  
03.
Sep.
2021.
БЛОГ
Според првите парчиња кои веќе можете да ги најдете во продавницата на Манго или пак да ги нарачате онлајн, пред нас е студена сезона во која се чини ќе ужив...
02.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно и не се изненадивте многу кога ја погледнавте насловната фотографија, но секоја сезона ние мора да повториме дека кул девојките носат парчиња во пр...
31.
Aug.
2021.
БЛОГ
Со збогувањето со слободните денови, веќе знаеме дека пред нас е студената сезона, а со тоа и враќањето на работа, колку и да звучи тоа тешко.
30.
Aug.
2021.
БЛОГ
Долче и Габана сосема во нивен стил пристигнаа во Венеција да ја претстават нивната нова колекција во рамки на Алта Мода која можете да замислите дека беше и...
23.
Aug.
2021.
БЛОГ
По неколку месеци уживање во убавините што со себе ги носат сандалите, есента е вистинско време целосно да им се препуштиме на патиките и сите нови модели ко...