Барај
Стилски трудници и на +40 степени!
БЛОГ

Стилски трудници и на +40 степени!

 

Во екот на летото, веројатно секому му е тешко да ја најде соодветната комбинација за високите температури, а особено на трудниците, кои секогаш мораат да ги бираат најлежерните комбинации.

 

Покрај облеката што е наменета специјално за нив, благодарение на трендовите изминатиот период, бремените дами можат да најдат нешто за себе и во регуларните колекции на познатите брендови, а ние денеска ги издвоивме најубавите парчиња во кои ќе се вљубите.

Доколку текстов е за вас, тогаш ви ветуваме дека до крајот на летото нема да мора да се грижите за тоа што да облечете, а сепак, колку е можно, да уживате во топлите денови.

 

 

Само за вас, ги одбравме најстилските парчиња од нашите брендови, во најголем број неодоливи фустани во прекрасни бои, во кои ќе уживате секој еден ден до крајот на топлата сезона.

Подеднакво привлечни се и парчиња од колекцијата за бремени жени со потпис на омилените Woman’secret, во која ќе најдете ултра удобна долна облека, но и хеланки за лежерните прошетки кои многу лесно се комбинираат со широки кошули или памучни маички.

 

 

 

 

Кога сме кај фустаните, она што треба да напоменеме е дека дел од истите се тотално соодветни за свечените прилики на кои треба да присуствувате ова лето, па повеќе не двоумете се и инвестирајте во парче во кое ќе блеснете во секоја пригода.

Нашите фаворити за ова лето вклучуваат фустани изработени од ултра пријатни материјали, во претежно светли нијанси какви што му доликуваат на летото и најважно од сè, совршени за секоја пригода.

Она што останува на вас, е да го одберете останатиот дел од комбинацијата, како удобните сандали кои се од исклучително значење, но и модните додатоци кои секогаш се тука дополнително да ви ги разубават стајлинзите.

Низ текстот ќе најдете супер стилски парчиња наменети специјално за вас, а истите можат да бидат ваши со само еден клик или пак, секогаш можете да ги посетите нашите продавници и да уживате во целото искуство наречено шопинг.

 

 

 

27.07.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

21.
Sep.
2021.
БЛОГ
Меѓу другото, лондонските улици на најшармантен можен начин ги најавија трендовите за следната пролет на кои толку многу им се радуваме.
20.
Sep.
2021.
БЛОГ
Чизмите се избор број еден кога е во прашање студената сезона, па иако септември, модните брендови понудија навистина сериозен избор за сезонава што следи.
14.
Sep.
2021.
БЛОГ
Откако добро нè подготвија за она што можеме да го очекуваме од вечерта, сите омилени ѕвезди во моментов се појавија на најдолгоочекуваниот настан во ...
13.
Sep.
2021.
БЛОГ
За среќа, се чини целиот настан го „извади“ единствената Џенифер Лопез која на сцената се појави како изненадување за да и ја додели наградата на...
10.
Sep.
2021.
БЛОГ
Кога говориме за модни детали, веројатно прво нешто што ви паѓа на ум се дефинитивно чантите кои од сезона во сезона стануваат сè подобри.
09.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно Hugo Boss е еден од најсофистицираните брендови во нашата групација во чии совршени парчиња нашите клиенти уживаат долги години, па сакајќи да им с...
07.
Sep.
2021.
БЛОГ
Од неодамна на нашата групација и се придружи уште еден исклучително популарен бренд, кој години наназад важи за еден од омилените на девојките.  
03.
Sep.
2021.
БЛОГ
Според првите парчиња кои веќе можете да ги најдете во продавницата на Манго или пак да ги нарачате онлајн, пред нас е студена сезона во која се чини ќе ужив...
02.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно и не се изненадивте многу кога ја погледнавте насловната фотографија, но секоја сезона ние мора да повториме дека кул девојките носат парчиња во пр...
31.
Aug.
2021.
БЛОГ
Со збогувањето со слободните денови, веќе знаеме дека пред нас е студената сезона, а со тоа и враќањето на работа, колку и да звучи тоа тешко.