Барај
Бели парчиња до 2.000 ден. за уживање цело лето
БЛОГ

Бели парчиња до 2.000 ден. за уживање цело лето

 

Има ли подобра комбинација од сезонското намалување и уживање во летото во парчиња во најубавите нијанси што можете да си ги замислите? Секако дека нема!

 

Денеска издвоивме некои од нашите најголеми фаворити во бела нијанса, дел од понудата на сезонското намалување, а дел од новата колекција, чија цена не надминува 2.000 денари.

Станува збор за неодоливо шармантни и лежерни фустанчиња, романтични кошули, здолништа со интересен крој, но и памучни маички за сите оние денови кога сакате да одмарате.

Парчињата во бела нијанса дефинитивно се олицетворение на летото, а не постои дама на која тие не и прилегаат добро.

Без разлика дали се работи за вашите комбинации за на работа или пак за оние опуштените денови, белата боја секогаш е избор број еден.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ако на истите им ги додадете одличните цени кои се актуелни во моментов, тогаш дефинитивно имате целосен пакет.

Белите парчиња се омилени и по тоа што многу лесно можат да се комбинираат со било која друга боја, па така, без проблем одберете обувки во некоја автентична боја и многу накит како нешто омилено во лето.

Кое парче и да го одберете, мора да знаете дека во секој момент ќе изгледате неверојатно привлечно, бидејќи токму белата боја е онаа што ќе остави најголем впечаток каде и да се појавите.

 

 

 

Низ фотографиите во текстот ќе најдете прекрасни модели во кои знаеме дека ќе сакате да го поминете секој преостанат ден од летото.

 

 

 

14.07.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

21.
Sep.
2021.
БЛОГ
Меѓу другото, лондонските улици на најшармантен можен начин ги најавија трендовите за следната пролет на кои толку многу им се радуваме.
20.
Sep.
2021.
БЛОГ
Чизмите се избор број еден кога е во прашање студената сезона, па иако септември, модните брендови понудија навистина сериозен избор за сезонава што следи.
14.
Sep.
2021.
БЛОГ
Откако добро нè подготвија за она што можеме да го очекуваме од вечерта, сите омилени ѕвезди во моментов се појавија на најдолгоочекуваниот настан во ...
13.
Sep.
2021.
БЛОГ
За среќа, се чини целиот настан го „извади“ единствената Џенифер Лопез која на сцената се појави како изненадување за да и ја додели наградата на...
10.
Sep.
2021.
БЛОГ
Кога говориме за модни детали, веројатно прво нешто што ви паѓа на ум се дефинитивно чантите кои од сезона во сезона стануваат сè подобри.
09.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно Hugo Boss е еден од најсофистицираните брендови во нашата групација во чии совршени парчиња нашите клиенти уживаат долги години, па сакајќи да им с...
07.
Sep.
2021.
БЛОГ
Од неодамна на нашата групација и се придружи уште еден исклучително популарен бренд, кој години наназад важи за еден од омилените на девојките.  
03.
Sep.
2021.
БЛОГ
Според првите парчиња кои веќе можете да ги најдете во продавницата на Манго или пак да ги нарачате онлајн, пред нас е студена сезона во која се чини ќе ужив...
02.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно и не се изненадивте многу кога ја погледнавте насловната фотографија, но секоја сезона ние мора да повториме дека кул девојките носат парчиња во пр...
31.
Aug.
2021.
БЛОГ
Со збогувањето со слободните денови, веќе знаеме дека пред нас е студената сезона, а со тоа и враќањето на работа, колку и да звучи тоа тешко.