Барај
Познатата инфлуенсерка сезонава ги носи најубавите Mango парчиња
БЛОГ

Познатата инфлуенсерка сезонава ги носи најубавите Mango парчиња

 

Секоја нова работна недела со себе носи многу предизвици, а еден од најголемите е дефинитивно оној кога треба да размислуваме за стилските комбинации за секој ден.

 

Во тој момент, повеќе од добредојдена е инспирација од шик дамите кои обожуваме да ги гледаме на социјалните мрежи, а една од нив е дефинитивно и Валерија Липоветски. Прекрасната инфлуенсерка и долгогодишен модел со навистина интересна животна приказна, е една од најголемите обожавателки на брендот Mango, па речиси секојдневно инспирира со нивното комбинирање.

 

Вљубена во лежерните парчиња за преку ден, но и во оние ултра впечатливите за ноќните прошетки со сопругот, Валерија е вистинска Mango девојка со нескротлива позитивна енергија.

 

 

 

 

 

 

 

Оваа сезона, во најголемиот дел од нејзините шик комбинации таа вметнува широки макси фустани, но и кошула и панталони со ист принт кои толку многу потсетуваат на безгрижните денови од некое старо време.

 

За специјалните настани што таа ги има во изобилие, секогаш одбира нешто специфично, а токму новата колекција на вашиот омилен бренд е полна со такви парчиња.

 

Покрај одличниот стил, на Инстаграм профилот на Валерија секојдневно можеме да уживаме во нејзиното секојдневие исполнето со нејзините слатки синови и сопругот за кој ќе каже дека и е најголема поддршка во она што го прави.

 

Имено, нивната приказна е исклучително интересна и почнува со големата разлика во години, односно дури 18 што се чини не се никаква пречка за беспрекорен брак и воспитување на нивните три деца.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Валерија раскажува дека на почетокот воопшто не знаела дали таквата врска ќе успее, со оглед на тоа што таа имала 20, а тој 38 години, но денеска ќе каже дека воопшто и не може да си го замисли животот без личноста која е совршен пример за нивните деца.

 

Денеска, ве запознаваме со оваа прекрасна девојка и се инспирираме за супер шик комбинации за секој ден од неделата.

 

 

 

 

 

05.07.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

21.
Sep.
2021.
БЛОГ
Меѓу другото, лондонските улици на најшармантен можен начин ги најавија трендовите за следната пролет на кои толку многу им се радуваме.
20.
Sep.
2021.
БЛОГ
Чизмите се избор број еден кога е во прашање студената сезона, па иако септември, модните брендови понудија навистина сериозен избор за сезонава што следи.
14.
Sep.
2021.
БЛОГ
Откако добро нè подготвија за она што можеме да го очекуваме од вечерта, сите омилени ѕвезди во моментов се појавија на најдолгоочекуваниот настан во ...
13.
Sep.
2021.
БЛОГ
За среќа, се чини целиот настан го „извади“ единствената Џенифер Лопез која на сцената се појави како изненадување за да и ја додели наградата на...
10.
Sep.
2021.
БЛОГ
Кога говориме за модни детали, веројатно прво нешто што ви паѓа на ум се дефинитивно чантите кои од сезона во сезона стануваат сè подобри.
09.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно Hugo Boss е еден од најсофистицираните брендови во нашата групација во чии совршени парчиња нашите клиенти уживаат долги години, па сакајќи да им с...
07.
Sep.
2021.
БЛОГ
Од неодамна на нашата групација и се придружи уште еден исклучително популарен бренд, кој години наназад важи за еден од омилените на девојките.  
03.
Sep.
2021.
БЛОГ
Според првите парчиња кои веќе можете да ги најдете во продавницата на Манго или пак да ги нарачате онлајн, пред нас е студена сезона во која се чини ќе ужив...
02.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно и не се изненадивте многу кога ја погледнавте насловната фотографија, но секоја сезона ние мора да повториме дека кул девојките носат парчиња во пр...
31.
Aug.
2021.
БЛОГ
Со збогувањето со слободните денови, веќе знаеме дека пред нас е студената сезона, а со тоа и враќањето на работа, колку и да звучи тоа тешко.