Барај
Викенд шопинг во Fashion Group: Дополнителни -10% на сè!
БЛОГ

Викенд шопинг во Fashion Group: Дополнителни -10% на сè!

 

Петокот речиси и да не може да биде поубав! Од денеска, па сè до недела, онлајн и во продавниците на Fashion Group започнува неодолива промоција во чии рамки добивате дополнителни -10% намалување на производите со веќе намалени цени, но и на селектирани артикли што не се на промоција.

 

Намалувањето и овојпат се пресметува во кошничка за онлајн нарачките, како и на каса за шопингот во продавниците на нашите брендови.

Промоцијата се однесува и на брендот со најслатките производи во групацијата, Окаиди, каде овој викенд ќе ги најдете најудобните парчиња за вашите најмили за безгрижно уживање во долгото и топло лето.

 

 

 

 

 

 

 

 

Викендот е дефинитивно време кога целосно треба да се посветите себеси и на семејството, па ова е одличен начин да си дозволите вистинско уживање во текот на слободните денови.

 

Почетокот на месец јули е совршен момент за планирање на годишниот одмор, а овие денови, повеќе од потребно е да си ги направите сите комбинации во кои ќе ги создадете најубавите спомени, но и да го одберете совршениот костим за капење за целосно уживање во летото.

 

Стартот на летото донесе вистински колорит во новите колекции на брендовите, па сега е вистинско време да се збогуваме со сите темни нијанси и да уживаме во палетата на светли бои во текот на сите топли денови.

Топлата сезона секогаш потсетува на безгрижни и позитивни моменти, па повеќе од потребно е и комбинациите да ни бидат такви, а сега ги имате сите можности на избор со новите колекции на брендовите на Fashion Group и одличната промоција овој викенд.

 

 

 

 

 

 

 

 

Искористете ја истата за дополнително да го истакнете вашиот шик стил и надополнете го плакарот со сите оние парчиња што секогаш ги посакувавте.

 

Уживајте во топлите денови и само сега, по супер цени одберете ги омилените парчиња за деловните и лежерните комбинации за супер ефектен изглед оваа сезона.

 

Сите стилски парчиња ве чекаат онлајн и во продавниците на брендовите на Fashion Group!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.07.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

28.
Sep.
2021.
БЛОГ
Во неколку наврати говоревме за есенцијалните парчиња облека за оваа есен, па и воопшто, за вистинските класици што секоја дама треба да ги има во плакарот.
27.
Sep.
2021.
БЛОГ
Без разлика на тоа што мислењата за Војвотката од Сасекс, Меган Маркл сè уште се поделени, никој не може да говори негативно за нејзиниот стил.
22.
Sep.
2021.
БЛОГ
„Семејство. Некои велат дека е традиција, ние сакаме да велиме дека се корени. Оние кои остануваат силни и здружени. Место каде сите се поддржуваат. Ме...
21.
Sep.
2021.
БЛОГ
Меѓу другото, лондонските улици на најшармантен можен начин ги најавија трендовите за следната пролет на кои толку многу им се радуваме.
20.
Sep.
2021.
БЛОГ
Чизмите се избор број еден кога е во прашање студената сезона, па иако септември, модните брендови понудија навистина сериозен избор за сезонава што следи.
14.
Sep.
2021.
БЛОГ
Откако добро нè подготвија за она што можеме да го очекуваме од вечерта, сите омилени ѕвезди во моментов се појавија на најдолгоочекуваниот настан во ...
13.
Sep.
2021.
БЛОГ
За среќа, се чини целиот настан го „извади“ единствената Џенифер Лопез која на сцената се појави како изненадување за да и ја додели наградата на...
10.
Sep.
2021.
БЛОГ
Кога говориме за модни детали, веројатно прво нешто што ви паѓа на ум се дефинитивно чантите кои од сезона во сезона стануваат сè подобри.
09.
Sep.
2021.
БЛОГ
Веројатно Hugo Boss е еден од најсофистицираните брендови во нашата групација во чии совршени парчиња нашите клиенти уживаат долги години, па сакајќи да им с...
07.
Sep.
2021.
БЛОГ
Од неодамна на нашата групација и се придружи уште еден исклучително популарен бренд, кој години наназад важи за еден од омилените на девојките.