Барај
Долго, топло лето со костимите за капење на Women’Secret
БЛОГ

Долго, топло лето со костимите за капење на Women’Secret

 

Веројатно кога говориме за стилски костими за капење прво што ви паѓа на памет е Women’Secret, бренд кој долги години ги создава најубавите модели што можете да ги замислите.

 

Токму такви, дизајнерите на брендот направија и ова лето, во исклучителни бои и модели, со разни принтови и детали кои знаеме дека ќе ги обожавате.

Доколку веќе направивте планови за продолжениот викенд, оваа среда е совршен момент да ја посетите продавницата на Women’Secret во Скопје Сити Мол и да го одберете вашиот омилен модел.

 

Новата летна колекција на брендот е сè што можете да посакате за долго и топло лето, надополнето со шик модели за сечиј вкус. Одберете од оние модели со едноставни кроеви во неодоливи летни бои, или пак од оние надополнети со романтични карнери и принтови кај материјалите.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секогаш, брендот остава простор и за уживање во класиката, па така и ова лето понуди црни и бели костими за капење кои можете да ги комбинирате со сите летни модни додатоци на кои ќе помислите.

 

За сите девојки кои сакаат нешто повеќе од класиката кога се работи за костимите за капење, можат да одберат од уникатните модели во интензивни бои кои оваа сезона доаѓаат со неодоливи детали.

 

Дополнително истакнете ги со шармантните модни додатоци со потпис на брендот, како сламените торби украсени со омилените школки, шапките или очилата за сонце.

 

 

Без разлика на тоа кој модел ќе го одберете, бидете сигурни дека нема да поминете незабележани на плажата што ја одбравте за уживање ова лето!

Сите костими можете да ги погледнете на следниов линк.

 

 

 

 

16.06.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

27.
Jul.
2021.
БЛОГ
Покрај облеката што е наменета специјално за нив, благодарение на трендовите изминатиот период, бремените дами можат да најдат нешто за себе и во регуларните...
23.
Jul.
2021.
БЛОГ
И официјално, на 30 – ти јули можеме да ја прогласиме фестивалската сезона за отворена и со големо задоволство да ви го најавиме концертот на единствен...
21.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сакајќи овие разговори да ги изнесеме и надвор од канцеларија, решивме да направиме заедничка дружба на која нашите најмили би се запознале и тоа би било неш...
19.
Jul.
2021.
БЛОГ
Џеси Буш е дефинитивно една од најпознатите инфлуенсерки на денешницата за која медиумите многупати пишуваа дека може да го продаде било кое парче седејќи во...
15.
Jul.
2021.
БЛОГ
Одберете ги вашите фаворити и уште денеска, посетете ја продавницата на Superdry во Скопје Сити Мол или погледнете ги сите производи кои се дел од намалување...
14.
Jul.
2021.
БЛОГ
Додека сè уште трае намалувањето, сега е време да ги одберете најубавите модели во кои ќе го поминете остатокот од летото и целосно ќе им се препуштит...
12.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сосема очекувано и повеќе од потребно, за црвениот килим дамите одбраа некои од најубавите креации што можете да си ги замислите, а совршен беше моментот што...
07.
Jul.
2021.
БЛОГ
Речиси 18 месеци од последната недела на Висока мода во Париз, возбудата во овој град од 5-ти до 8-ми јули е на највисоко можно ниво како резултат на првите ...
06.
Jul.
2021.
БЛОГ
Ако оваа сезона ги барате совршените маички на куси ракави, но и сакате навреме да се подготвите за следната сезона и да ги набавите најстилските дуксери и ј...
05.
Jul.
2021.
БЛОГ
Прекрасната инфлуенсерка и долгогодишен модел со навистина интересна животна приказна, е една од најголемите обожавателки на брендот Mango, па речиси секојдн...