Барај
Добредојдовте Havaianas: Колоритни апостолки за најзабавно лето!
БЛОГ

Добредојдовте Havaianas: Колоритни апостолки за најзабавно лето!

 

Сосема навреме, пред почетокот на долгото и топло лето, на низата шик брендови на нашата групација им се придружи уште еден, комплетно нов со најубавите апостолки создадени за забава во топлите денови.

 

Производите на брендот Havaianas од денеска ќе можете да ги најдете онлајн и во продавницата на Fashion&Friends сосема навреме за да ги направите сите колоритни комбинации за секојдневно уживање и за годишниот одмор.

Препознатливи по исклучителниот квалитет и боите на Бразил, апостолките на Havaianas од 1962 – та година важат за едни од најпосакуваните ширум светот, со исклучителна популарност благодарение на нивниот квалитет, едноставноста и пред сè, удобноста која на клиентите им е секогаш најважна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Симбол на летото, овие неодоливи модели со потпис на познатиот бразилски бренд, секогаш потсетуваат на плажите во Ипанема и Копакабана, како едни од најпосакуваните за уживање на високите температури.

 

Зависно од вашиот вкус, во нивната понуда, сега достапна и кај нас, ќе најдете едноставни модели за секојдневно уживање, но и стилски сандали кои совршено одговараат со некое шик фустанче или омилениот костим за капење.

 

Ова лето, палетата на бои варира од едноставна бела, па сè до интензивна розова, сина, жолта, но и нијанси на златна и сребрена за оние кои сакаат да бидат забележани.

 

Без разлика кој модел ќе го одберете, можете да бидете и повеќе од сигурни дека летото ќе го поминете во супер удобни апостолки со гарантиран квалитет познат ширум светот.

 

 

Сите модели што ги гледате на овој линк, можете да ги најдете и во продавницата на Fashion&Friends во Скопје Сити Мол каде ќе можете да ги направите и омилените летни комбинации на кои досега единствено им недостасуваа совршените апостолки!

 

 

 

 

15.06.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

27.
Jul.
2021.
БЛОГ
Покрај облеката што е наменета специјално за нив, благодарение на трендовите изминатиот период, бремените дами можат да најдат нешто за себе и во регуларните...
23.
Jul.
2021.
БЛОГ
И официјално, на 30 – ти јули можеме да ја прогласиме фестивалската сезона за отворена и со големо задоволство да ви го најавиме концертот на единствен...
21.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сакајќи овие разговори да ги изнесеме и надвор од канцеларија, решивме да направиме заедничка дружба на која нашите најмили би се запознале и тоа би било неш...
19.
Jul.
2021.
БЛОГ
Џеси Буш е дефинитивно една од најпознатите инфлуенсерки на денешницата за која медиумите многупати пишуваа дека може да го продаде било кое парче седејќи во...
15.
Jul.
2021.
БЛОГ
Одберете ги вашите фаворити и уште денеска, посетете ја продавницата на Superdry во Скопје Сити Мол или погледнете ги сите производи кои се дел од намалување...
14.
Jul.
2021.
БЛОГ
Додека сè уште трае намалувањето, сега е време да ги одберете најубавите модели во кои ќе го поминете остатокот од летото и целосно ќе им се препуштит...
12.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сосема очекувано и повеќе од потребно, за црвениот килим дамите одбраа некои од најубавите креации што можете да си ги замислите, а совршен беше моментот што...
07.
Jul.
2021.
БЛОГ
Речиси 18 месеци од последната недела на Висока мода во Париз, возбудата во овој град од 5-ти до 8-ми јули е на највисоко можно ниво како резултат на првите ...
06.
Jul.
2021.
БЛОГ
Ако оваа сезона ги барате совршените маички на куси ракави, но и сакате навреме да се подготвите за следната сезона и да ги набавите најстилските дуксери и ј...
05.
Jul.
2021.
БЛОГ
Прекрасната инфлуенсерка и долгогодишен модел со навистина интересна животна приказна, е една од најголемите обожавателки на брендот Mango, па речиси секојдн...