Барај
Единствените модели на сандали што ви се потребни ова лето
БЛОГ

Единствените модели на сандали што ви се потребни ова лето

 

Пролетните комбинации секогаш се одраз на нашата креативност и имагинација кои се чини се будат со стартот на сончевите денови кои секогаш едвај ги чекаме.

Истата пасија што ја имате за создавање на пролетните комбинации треба да ја насочите и кон крунисување на истите и тоа со некои од најстилските сандали за оваа сезона, чија потрага завршува тука.

 

Почнувајќи од оние повпечатливи модели со кои сакате да ги разубавите едноставните пролетни фустани, па сè до оние минималистичките кои совршено одат со џинс со висок струк, денеска ќе ги погледнете сите модели што ви се потребни овие денови.

Пролетната понуда на парчиња секогаш носи вистински раскош со себе, а слична е и понудата кога говориме за обувките во текот на топлите денови, но тука се новите колекции на нашите брендови од кои секој може да го одбере својот фаворит.

Сандалите и оваа сезона се еден од омилените модни додатоци, па оставете си себеси доволно време и простор да ги одберете вистинските.

Она на што особено треба да му посветите внимание е тоа моделот да биде исклучително удобен бидејќи во нив ќе ги поминувате најтоплите летни денови и секогаш треба да се чувствувате убаво.

Без разлика дали сте од оние кои сезонава решија да ја поминат во оние удобни рамни сандали со две ремчиња и закопчување, или пак не се откажувате од сандалите на висока потпетица, понудата сезонава е и повеќе од одлична.

Почнувајќи од рамни и едноставни црни сандали, па сè до ултра впечатливи на висока потпетица во некоја суптилна летна боја, на вас останува да одберете од понудата.

Топлите денови што се пред нас се доволен предизвик да заминете на шопинг во сандали, а останатата комбинација ја оставаме на вас и вашата секогаш исклучителна имагинација.

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                             

25.05.2021.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

30.
Jul.
2021.
БЛОГ
Ако воопшто постои човек на Балканот, па и пошироко што не ја познава оваа исклучителна девојка, овој петок е совршен момент да го исправите тоа. Во рамки на...
29.
Jul.
2021.
БЛОГ
Ако ова лето ви требаше совршеното парче накит, ние го имаме токму тоа што го барате! Вашиот омилен бренд Манго неодамна ја промовираше новата колекција наки...
28.
Jul.
2021.
БЛОГ
Ако сте љубител на брендот Tommy Jeans или пак поседувате барем едно парче со потпис на истиот, веројатно веќе ја препознавате естетиката на брендот. Како и...
27.
Jul.
2021.
БЛОГ
Покрај облеката што е наменета специјално за нив, благодарение на трендовите изминатиот период, бремените дами можат да најдат нешто за себе и во регуларните...
23.
Jul.
2021.
БЛОГ
И официјално, на 30 – ти јули можеме да ја прогласиме фестивалската сезона за отворена и со големо задоволство да ви го најавиме концертот на единствен...
21.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сакајќи овие разговори да ги изнесеме и надвор од канцеларија, решивме да направиме заедничка дружба на која нашите најмили би се запознале и тоа би било неш...
19.
Jul.
2021.
БЛОГ
Џеси Буш е дефинитивно една од најпознатите инфлуенсерки на денешницата за која медиумите многупати пишуваа дека може да го продаде било кое парче седејќи во...
15.
Jul.
2021.
БЛОГ
Одберете ги вашите фаворити и уште денеска, посетете ја продавницата на Superdry во Скопје Сити Мол или погледнете ги сите производи кои се дел од намалување...
14.
Jul.
2021.
БЛОГ
Додека сè уште трае намалувањето, сега е време да ги одберете најубавите модели во кои ќе го поминете остатокот од летото и целосно ќе им се препуштит...
12.
Jul.
2021.
БЛОГ
Сосема очекувано и повеќе од потребно, за црвениот килим дамите одбраа некои од најубавите креации што можете да си ги замислите, а совршен беше моментот што...