Барај
Чантите што оваа сезона се на сечија листа на желби!
БЛОГ

Чантите што оваа сезона се на сечија листа на желби!

15.04.2021.

 

 

Ако сте фан на социјалните мрежи и обожавате во текот на денот барем еднаш да се инспирирате од вашите омилени инфлуенсерки, веројатно знаете дека чантите во боја се едни од омилените оваа сезона.

 

Секако, за сите дами кои секогаш сакаат нешто посуптилно и се од оние кои не експериментираат со својот стил, нашите брендови подготвија кул сламени модели со кожени додатоци, но и супер елегантни, овојпат, прикажани во интересни форми.

 

Новата сезона секогаш со себе носи и нови предизвици, а едни од омилените се оние во комбинирањето на стилски парчиња, особено кога се во прашање модните додатоци.

 

Чантите оваа сезона доаѓаат во сите бои и форми, па без разлика на вашиот стил, нашите брендови нудат сериозна понуда на модели од кои секој ќе си го најде својот фаворит.

 

За оние кои секогаш бираат елеганција пред сè, тука се повторно оние модели со синџир кои можете да ги носите и со вашите стилски комбинации за во канцеларија, но без проблем и со омилениот дуксер и капут, бидејќи оваа сезона, сè е дозволено.

 

Сите модели што денеска ги издвоивме за вас, совршено ќе се вклопат во секоја ваша пролетна комбинација, бидејќи секоја со себе носи посебен шарм и приказна со себе.

 

Девојките овие денови го преплавија Инстаграм со колоритните мини чанти од Parfois кои го најдоа своето место во нивните шик комбинации, а истите можете да ги најдете онлајн и во продавниците на брендот во интензивна зелена, жолта и розова нијанса.

 

Без разлика на тоа која торба ќе ја одберете, обидете се истата да ја комбинирате со вашите уникатни стајлинзи и секогаш да блеснете на посебен начин.

 

По сите оние класици што ја одбележаа студената сезона, сега е време да експериментирате со боите и моделите кои секогаш внесуваат свежина во вашите комбинации.

 

Сите чанти од понудата на нашите брендови можете да ја погледнете на следниот линк, или во продавниците на брендовите.

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

14.
May.
2021.
БЛОГ
За да сме целосно подготвени за сите убавини што допрва доаѓаат, овој петок правиме преглед на најстилските фустани од нашите нови колекции кои се како созда...
07.
May.
2021.
БЛОГ
Доколку поради некоја причина на 8 – ми март не и го кажавте она што имавте на вашата мајка или пак не успеавте да ја израдувате со некој подарок, оваа...
05.
May.
2021.
БЛОГ
Од денеска, во вашата омилена онлајн продавница Fashion Group во рамки на промоцијата Flash Deals ги ставивме најубавите парчиња за топлата сезона што е пред...
04.
May.
2021.
БЛОГ
За топлите денови што следат, брендот подготви целосно нова колекција во која вметна некои од омилените класици како поло маичките и оние со препознатливото ...
29.
Apr.
2021.
БЛОГ
За денот да е уште поубав, токму од денеска во продавниците на Fashion Group стартува празничното намалување од -30%, но и многу други промоции на вашите оми...
28.
Apr.
2021.
БЛОГ
Оваа сезона, најстилските модни додатоци за разубавување на секоја комбинација се со потпис на Parfois од каде доаѓаат и најубавите кампањи кои повикуваат на...
27.
Apr.
2021.
БЛОГ
Овие денови се збогуваме со топлите парчиња во потемни нијанси и целосно се препуштаме на пастелната палета на бои кои секогаш потсетуваат на долги и топли п...
26.
Apr.
2021.
БЛОГ
Иако се чини дека сосема заборавивме како изгледаа ваквите настани кои во последно време се одржуваат преку разните видови на онлајн платформи, гламурот на о...
23.
Apr.
2021.
БЛОГ
За прекрасните денови што доаѓаат, направивме колекција едноставно наречена „Кежуал – шик“, токму во стилот во кој сакаме да ги поминеме сл...
22.
Apr.
2021.
БЛОГ
Оваа година, темата е „Да ја обновиме нашата Земја“, па она за што ние денеска сакаме да разговараме е од колкава важност се и одржливите материј...