Барај
Викендов одиме на авантура во природа со ултра удобни парчиња!
БЛОГ

Викендов одиме на авантура во природа со ултра удобни парчиња!

16.10.2020.

 

Со оглед на тоа што броени се викендите кога ќе уживаме во топлото време, сега е моментот да го искористиме сонцето максимално.

Ако рамислувавте што да правите викендов, ние ве предизвикуваме на авантура во природа која секогаш носи толку многу приказни со себе.

По тој повод, за вас креиравме уникатна колекција едноставно наречена „Outdoor Look“ во која сместивме супер стилски парчиња кои истовремено се толку удобни и соодветни за секоја авантура во природа.

Поради светската пандемија, многу од навиките се променија, а една од новите и исклучително добри е уживањето во бројните активности што ни ги нуди токму природата.

Токму сончевите викенди се идеални за прошетка на планина или пак едноставно, во блиските излетнички места кои секогаш имаат толку многу да понудат.

Покрај тоа што ќе се воодушевите од убавините кои биле толку блиску, а поради бројни причини не сте ги запознале, за момент ќе ги оттргнете мислите од секојдневието.

Во колекцијата вметнавме парчиња кои се едноставно совршени за ваков тип на авантури, почнувајќи од удобни дуксери и тренерки, па се до популарните хајкерси кои секогаш се одлична инвестиција.

Зависно од планот, одберете ја вашата совршена комбинација за во природа и уживајте во неоткриените убавини на нашата земја.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Oct.
2020.
БЛОГ
Овојпат, со неверојатно задоволство го откриваме проектот на кој работевме изминатиот период, а тоа е целосно нова платформа www.okaidi.com.mk полна изненаду...
21.
Oct.
2020.
БЛОГ
Кога говориме за зимските обувки, се чини Timberland чизмите се најголемиот класик кој секогаш носи посебна приказна зад себе.
20.
Oct.
2020.
БЛОГ
За пригодата, Летиција одбра панталони и чевли од познатиот high street бренд Манго и еден од нејзините омилени, а совршената есенска комбинација ја надополн...
string(0) ""
string(0) ""