Барај
Најпопуларните јакни за непредвидливата сезона
БЛОГ

Најпопуларните јакни за непредвидливата сезона

15.10.2020.

 

Веројатно и не постои понепредвидливо време од есента, но истовреме толку прекрасно радувајќи им се на слоевитите комбинации кои секогаш се толку шик.

Но, „јаготката“ на секоја слоевита комбинација дефинитивно е јакната која секогаш треба да го има крајниот, стилски збор.

Како и секоја сезона, така и оваа, популарните брендови создадоа неодоливи нови парчиња уште попривлечни благодарение на новите материјали, текстури, бои и стилски додатоци.

За да ви ја олесниме потрагата по совршената за вас јакна, направивме колекција едноставно наречена „Mid-season jackets“ во која ги сместивме парчињата од сите брендови, создадени за секогаш непредвидливата, но прекрасна есен.

Почнувајќи од јакни изработени од тенки материјали со кои ќе ги заокружите сите лежерни комбинации, па се до „пепито“ и кожни палта совршени за оние денови кога сте расположени за дотерување, во колекцијата секој ќе го најде својот фаворит.

За момците, издвоивме кул модели на јакни во зависност од расположението и секако, пригодата, а токму сега е соодветно време да инвестирате во омилениот избор.

Покрај сите нови и уникатни модели што дизајнерите ги создадоа оваа сезона, секогаш постои тој еден на кој секогаш му се враќаме – кожната јакна!

Нашите брендови нудат сериозно голем избор, почнувајќи од едноставни модели, па се до оние со впечатливо крзно што познатите девојки ги обожаваат сезонава.

Без разлика дали сте од оние кои обожуваат класични модели или секогаш сте за некој похрабар избор, на следниов линк ги имате сите можни опции!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Oct.
2020.
БЛОГ
Овојпат, со неверојатно задоволство го откриваме проектот на кој работевме изминатиот период, а тоа е целосно нова платформа www.okaidi.com.mk полна изненаду...
21.
Oct.
2020.
БЛОГ
Кога говориме за зимските обувки, се чини Timberland чизмите се најголемиот класик кој секогаш носи посебна приказна зад себе.
20.
Oct.
2020.
БЛОГ
За пригодата, Летиција одбра панталони и чевли од познатиот high street бренд Манго и еден од нејзините омилени, а совршената есенска комбинација ја надополн...
string(0) ""
string(0) ""