Барај
Верувајте ни, во овие чанти вреди да се инвестира сега!
БЛОГ

Верувајте ни, во овие чанти вреди да се инвестира сега!

14.09.2020.

 

Кога говориме за чантите, мора да признаеме дека тие се едни од модните додатоци што имаат посебно место во срцето на секоја дама.

Оваа сезона, она што знаеме дека особено ќе ви се допадне е тоа што трендовите кај чантите се тука да останат, бидејќи дизајнерите создадоа навистина нешто посебно.

Очекувано, кога станува збор за боите што дамите ширум светот ги обожуваат оваа сезона, палетата на земјени бои се чини никогаш не е здодевна и секогаш е толку омилена.

Секоја сезона чантите поминуваат низ нова трансформација, а оваа сезона моделите што излегоа од сето експериментирање се едноставно неодоливи.

Подеднакво популарни се мини чантите, но и оние волуменозните за оние дами кои секогаш сакаат се да носат со себе. Девојките се уште обожаваат мини чантите да ги носат преку рамо, а овој тренд е еден од оние кои се чини никогаш нема да здодеат.

Она што исто така никогаш нема да излезе од мода е црната нијанса на чанти кои некако секогаш најмногу ни го одвлекуваат вниманието, но сезонава сепак, на пиедестал ги ставаме омилените есенски нијанси.

За нашите омилени дами, ние подготвивме мини колекција чанти во која вреди да се инвестира уште денес, па на следните линкови, заедно да ги одбереме нашите фаворити!

 

 

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                   

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

28.
Sep.
2020.
БЛОГ
Веројатно есента е совршеното време што ни дозволува експериментирање со стилот и комбинирање на повеќе парчиња одеднаш, а оваа сезона парчињата од еко &ndas...
25.
Sep.
2020.
БЛОГ
По цели 16 години на прекрасната улица „Македонија“, решивме дека е време да дојдеме поблизу до вас и креиравме спектакуларно место во трговскиот...
24.
Sep.
2020.
БЛОГ
Покрај класичното стилско карирано палто и едноставната, но секогаш привлечна бела маичка на куси ракави, во есенската комбинација актерката вметна памучни п...
string(0) ""
string(0) ""