Барај
Во четврток носиме: Слатки комбинации од Parfois на неодолив попуст!
БЛОГ

Во четврток носиме: Слатки комбинации од Parfois на неодолив попуст!

10.09.2020.

 

Есента со себе носи посебни предизвици, а новото нормално ги направи искушенијата уште поголеми.

Иако пандемијата се уште не е стивната, полека почнавме да се враќаме на уживање во секојдневните работи, овојпат на малку поинаков начин.

Во секојдневието секако го вклучуваме и враќањето во канцеларија, кое по толку голема пауза, знае да биде потешко од вообичаено.

За да си го направиме животот полесен и уживањето во есента уште поголемо, време е да направиме шик трансформација на плакарот.

Тоа подразбира создавање на неодоливи есенски комбинации во кои ќе вметнеме и некои летни парчиња и со стил ќе ја завршиме топлата сезона.

Кошула, чевли: Parfois, фармерки Mango 

Пораскошна од било која друга сезона, есента ни дава можност за експериментирање со стилот и „украсување“ на секој стајлинг, а за тоа нема поромантичен бренд од Parfois.

Вљубеничките во модните додатоци ќе кажат дека токму таму ќе ги најдете совршените парчиња накит и чанти за секоја посебна пригода, а подеднакво привлечни оваа сезона се и парчињата облека од брендот.

Кошула, здолниште, потпетици: Parfois

Кога станува збор за комбинациите за на работа, се чини едно парче се издвојува од останатите, а тоа дефинитивно е кошулата која оваа романтична есен доаѓа во нови стилски изданија.

Дизајнерите на Parfois создадоа уникатни модели кошули кои совршено соодветствуваат со шик модели фармерки или здолништа, а надополнети со вистинските чевли и модни додатоци прават единствена комбинација за на работа.

Кошула, фармерки, еспадрили: Parfois 

Од денеска па се до 16 -ти септември ќе ги најдете омилените производи од новата есен/зима колекција на Parfois на попуст од -10% онлајн и во сите продавници на брендот.

Овој четврток, за вас создадовме неколку комбинации со производи од брендот кои се како создадени да ја започнете работната авантура со стил!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                                     

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

28.
Sep.
2020.
БЛОГ
Веројатно есента е совршеното време што ни дозволува експериментирање со стилот и комбинирање на повеќе парчиња одеднаш, а оваа сезона парчињата од еко &ndas...
25.
Sep.
2020.
БЛОГ
По цели 16 години на прекрасната улица „Македонија“, решивме дека е време да дојдеме поблизу до вас и креиравме спектакуларно место во трговскиот...
24.
Sep.
2020.
БЛОГ
Покрај класичното стилско карирано палто и едноставната, но секогаш привлечна бела маичка на куси ракави, во есенската комбинација актерката вметна памучни п...
string(0) ""
string(0) ""