Во четврток носиме: Магични цветни комбинации!
БЛОГ

Во четврток носиме: Магични цветни комбинации!

30.07.2020.

 

Иако ова лето е сосема поинакво од сите останати на кои се сеќаваме досега, високите температури се тука да не потсетат дека ова годишно време е едно од најубавите во кое треба максимално да уживаме.

За уживањето во топлите денови да биде уште поголемо, задолжителни се стилските парчиња изработени од најпријатни материјали обоени во цветни принтови.

Токму овој принт е нешто што никогаш нема да излезе од мода и е совршен одговор на сите оние моменти кога се двоумите што впечатливо да облечете денес.

Со оглед на тоа што веруваме дека и во вашата летна гардероба прв избор секогаш се шармантните фустанчиња, нашите брендови сезонава нудат совршено цветни парчиња што ќе ве освојат на прв поглед.

Подеднакво привлечни се и комбинезоните, но и кусите панталони кои ова лето се еден од омилените трендови на девојките ширум светот.

Совршен моден избор се и лежерните здолништа и кошули во неодоливи летни бои надополнети со шик принт, кои секогаш се соодветни за исполнет ден на работа.

За оние девојки кои секогаш им се враќаат на фармерките, тесните во светла нијанса дополнително истакнати со шармантен принт се супер избор за сите вечерни излегувања.

Постои нешто толку убаво и привлечно во цветните принтови што секогаш прави да им се враќаме.

Денеска повторно ја славиме нивната убавина со неколку парчиња во кои знаеме дека ќе се вљубите, а и среда е одличен ден за шопинг!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                    

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

10.
Aug.
2020.
БЛОГ
Постои едно парче на кое секогаш му се враќаме во оние моменти кога не сме сигурни за одбраната комбинација и со кое никогаш не можете да погрешите – с...
07.
Aug.
2020.
БЛОГ
И додека брендовите веќе почнаа да ги прикажуваат новите колекции поради кои толку и се радуваме на есента, постојат неколку клучни парчиња без кои не можете...
05.
Aug.
2020.
БЛОГ
Можеби овие денови временските услови потсетуваат повеќе на рана есен и летните активности барем оваа недела ќе ги ставиме на пауза, совршен тајминг е за одл...
string(0) ""
string(0) ""