Регистрирај се и добиј 10% дополнителен попуст!
БЛОГ

Регистрирај се и добиј 10% дополнителен попуст!

28.07.2020.

 

Бидејќи секогаш се грижиме нашите клиенти да го добијат најдоброто, од денеска креиравме специјална промоција со која добивате дополнителни -10% попуст во кошничка на сите производи! 

Неодоливата промоција трае од 28 до 30 – ти јули и се однесува на сите оние кои и досега обожувале да купуваат онлајн, но и за сите нови корисници кои ќе се регистрираат во наведениот период.

Веднаш откако ќе се регистрирате, добивате мејл во кој ќе го пронајдете уникатниот код што треба да го внесете во полето „Промовен код“ кога ќе ја направите нарачката и да добиете неодоливи, дополнителни -10% на било кој производ. 

Кодот може да се искористи еднократно и истиот не се однесува на производите од Superdry, на кои веќе има намалување до неверојатни -70%.

Уживајте во уште еден прекрасен месец од топлото лето и само сега, купете си ги сите оние парчиња на кои долго чекавте по супер цени!

Почнувајќи од тренди парчиња, па се до вистински класици, раскошната понуда на нашите брендови е нешто што не смеете да го пропуштите.

Сега е совршено време да инвестирате и во некои есенски парчиња како јакни, мантили и џемперчиња за кои знаеме дека ќе ги обожавате во текот на студената сезона што допрва доаѓа.

Заокружете ја летната гардероба и почнете со одбројување до студената, со стилски парчиња кои само сега, можете да ги добиете на одличен попуст.

Време е за шопинг!

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

10.
Aug.
2020.
БЛОГ
Постои едно парче на кое секогаш му се враќаме во оние моменти кога не сме сигурни за одбраната комбинација и со кое никогаш не можете да погрешите – с...
07.
Aug.
2020.
БЛОГ
И додека брендовите веќе почнаа да ги прикажуваат новите колекции поради кои толку и се радуваме на есента, постојат неколку клучни парчиња без кои не можете...
05.
Aug.
2020.
БЛОГ
Можеби овие денови временските услови потсетуваат повеќе на рана есен и летните активности барем оваа недела ќе ги ставиме на пауза, совршен тајминг е за одл...
string(0) ""
string(0) ""