БЛОГ

Обетки во фокус!

21.05.2020.

Веројатно и вие сте од оние кои тврдат дека без добар накит не е целосна ниту една комбинација, па со нашите денешни предлози, само сакаме да го потврдиме тоа.

Со доаѓањето на топлите денови, некако веднаш ни се појави желбата за колоритен накит, а истиот се покажа како еден од омилените и на познатите девојки ширум светот.

Сезонава, во фокус се дефинитивно обетките во сите можни форми и бои, а на нашата онлајн продавница ќе ги најдете во изобилство.

Девојките сезонава ја украсуваат речиси секоја комбинација со обетки, без разлика дали е стилски женски костим за на работа или пак некоја лежерна викенд комбинација.

Ако сте од оние кои секогаш се одлучуваат за посмирени и едноставни бои, накитот во златна нијанса и оној во земјени тонови се секогаш полн погодок.

Соодветно на прекрасната пролет, обетките сезонава се украсени со неодоливи школки, колоритни мониста, пердуви, многу коноп и сламени моменти и што уште не за вистински шик впечаток.

Одберете го вашиот фаворит и разбијте ја секојдневната монотонија во комбинациите, а верувајте и дека ќе се чувствувате навистина посебно со уникатно парче накит.

Посебно одбраните обетки ќе го освежат секој ваш стајлинг, а бидете сигурни ќе го „украдат“ вниманието на сите во вашето друштво.

Облачното време ќе биде совршено ако го разведрите со чифт колоритни обетки, а денеска е вистинскиот момент за нарачка онлајн.

Купувајте онлајн каде и да сте. Преземете ја бесплатната мобилна апликација FashionGroup:                                               

 

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""