Барај
%
×
New collection

Free spirit od spring.

Fashion Group: Направи онлајн нарачка и добиј ја со бесплатна достава!
БЛОГ

Fashion Group: Направи онлајн нарачка и добиј ја со бесплатна достава!

 

 

Веројатно денеска е совршено време за шопинг на сите оние парчиња што долго време ги обожувавте, но немавте време да си ги купите.

 

 

Од денеска па сè до 17 – ти март, сите нарачки што ќе ги направите преку онлајн продавницата на Fashion Group ќе ги добиете со бесплатна достава, независно од износот на нарачката.

Искористете го дождливото време и ставете ги во кошничка сите шик парчиња со кои ќе ги направите најубавите комбинации во топлите денови што доаѓаат.

 

 

За да ви ја олесниме потрагата по најстилските пролетни парчиња, направивме мала селекција на некои од највпечатливите парчиња од колекциите пролет-лето ‘23 од нашите брендови.

Овие денови, направете супер избор и одберете го омилениот дуксер од најмодерната колекција на Scotch&Soda, сите кул парчиња од машката, женската и детската колекција на Mango, најфраерските парчиња од познатите брендови во Fashion&Friends, удобните парчиња од Women’secret, најдобрите модни додатоци од Parfois и секогаш уникатните Hugo модели.

 

 

Збогатете ја вашата колекција накит со ексклузивните парчиња од Guess, но дополнително истакнете ги и сите комбинации со уникатните чанти од брендот.

Во пресрет на најубавата сезона што доаѓа во која апсолутно ќе преовладуваат секојдневните забави и убави пригоди, не двоумете се и само сега, нарачајте го омилениот фустан, костим, високи потпетици, чевли и што уште не.

За денот да е уште поубав, од денеска па сè до 17-ти март, бесплатната достава важи и за сите нарачки од онлајн продавницата на Okaidi кои можете да ги погледнете на www.okaidi.com.mk.

 

 

Вашите малечки нека уживаат во најудобните парчиња од колекциите на брендот, овозможувајќи им безгрижни денови какви што и само заслужуваат.

Посетете ја страната на www.fashiongroup.com.mk и уште веднаш ставете ги во кошничка сите шик парчиња на кои постојано им се враќавте.

 

 

 

 

 

 
 

 

 

15.03.2023.
Trenutno nema komentara

Слични статии

24.
Mar.
2023.
БЛОГ
Ако веќе сте љубители на Liu Jo, треба да знаете дека од неодамна во продавницата на Fashion&Friends покрај обувките, можете да ги најдете и ултра стилск...
22.
Mar.
2023.
БЛОГ
Оваа сезона, подгответе се за нови авантури со парчињата од машката капсулна колекција на Guess, целосно инспирирана од јунакот на „Corto Maltese&ldquo...
21.
Mar.
2023.
БЛОГ
Внимававме на нијансите, за истите секогаш да одговараат на вашето расположение, па така во нашиот избор ќе најдете костим во пастелна нијанса, кошула во сит...