Барај
%
×
Elevate your style with Mango
Новата колекција на Parfois ги има сите богатства за пролетта што доаѓа!
БЛОГ

Новата колекција на Parfois ги има сите богатства за пролетта што доаѓа!

 

 

Иако сега ќе си речете дека апсолутно има уште долго време до најубавата сезона во годината, ние, сакаме да говориме за истата, иако е рано.

 

 

Новата колекција на Parfois во нас ги разбуди најубавите емоции поврзани со топлото време, прикажувајќи неодоливи парчиња какви што само можете да посакате. Како и секогаш, дизајнерите на брендот во колекцијата сместија парчиња уникатен накит, овојпат надополнет со детали во земјени тонови, но и подеднакво шармантни модни додатоци како часовници, паричници и секогаш најубавите чанти.

 

 

Според сето она што го имаме на увид досега, како и минатата сезона, така и оваа, мини чантите во интензивните бои ќе ја одбележат новата сезона, а дотогаш, одберете од палетата на секојдневни бои како белата, црната и кафената за заокружување на вашите стилски комбинации.

Во колекцијата буквално секоја девојка ќе си го најде својот фаворит, без разлика дали е вљубеничка во минималистичките парчиња или пак сака нешто повеќе, истата е полна производи кои говорат нешто сосема поинакво.

 

 

Како и секогаш, така и овојпат, брендот претстави и парчиња кои се олицетворение на вистинската класика, па така без двоумење набавете си ги и дополнително истакнете го вашиот омилен црн фустан за пригодата што следи.

За „wow“ ефект, одберете дел од уникатно изработените обетки во бои како никогаш досега и бидете препознатлива каде и да се појавите.

Новите парчиња на Parfois целосно се посветени на уникатните дами кои секогаш сакаат нешто повеќе од животот, кои се автентични и посебни во она што го прават.

 

 

Секако, во колекцијата ќе ги најдете и најуникатните подароци за вашите драги личности, па доколку пред вас имате некоја посебна прилика или пак едноставно, сакате да се почестите себеси, тогаш новата колекција на Parfois е токму за вас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.01.2023.

Слични статии

14.
Feb.
2024.
БЛОГ
Кико Милано вчеравечер ја претстави својата нова колекција Stellar Love, инспирирана токму од ѕвезденото небо и љубовта. Во магичен и мистичен сино-сребрен а...
27.
Dec.
2023.
БЛОГ
Долгоочекуваниот сезонски попуст во Fashion Group започна! Искористи ја можноста за попусти до -50% и заврши ја годинава со шопинг каков што одамна не си има...
22.
Dec.
2023.
БЛОГ
Декември е месец кога владее магијата која ја создаваат убавите нешта. Здравици со семејството и пријателите, благодарност за она што не’ направило пос...