Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
MANGO

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 27009403-68
Šifra proizvođača: 27009403
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75% Вискоза 25% Полиамид Постава: 85% Полиестер 15% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ GSS013621
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ RPL007902
2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37003864-68
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37013787-68
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 37063834-68
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 17055952-61
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L