Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
MANGO

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 27067887-99
Šifra proizvođača: 27067887
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Полиестер Постава: 100% Полиестер Ремен: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37010420-05
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ RPL007682
1.647 МКД
Заштеда -70%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37013857-05
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL