Барај
%
×
slow morning - women'secret
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
MANGO

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 57040108-99
Šifra proizvođača: 57040108
3.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

-20% ADDITIONAL FW23

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 19% ПОЛИЕСТЕР 81% ПОЛИАМИД ВЛОШКА: 100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИКА ПОСТАВА: 08% ПОЛИУРЕТАН 69% ПОЛИАМИД 23% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_BK
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 214493_GD
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 215238_GD
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 215238_NV
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 215238_BK
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 213998_BG
761 МКД
Заштеда -55%
845 МКД
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 212081_NU
671 МКД
Заштеда -55%
745 МКД
1.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 210648_LD
1.346 МКД
Заштеда -55%
1.495 МКД
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 210639_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 209530_BK
896 МКД
Заштеда -55%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 207972_NU
896 МКД
Заштеда -55%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 207972_PK
896 МКД
Заштеда -55%
995 МКД
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41