Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
БАЛЕТАНКИ
MANGO

БАЛЕТАНКИ

Шифра на артикл: 17072528-02
Šifra proizvođača: 17072528
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БАЛЕТАНКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ГОВЕДСКА КОЖА ЃОН: 100% ГУМА ВЛОШКА: 100% ОВЧА КОЖА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 210648_LD
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 57045967-99
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 210639_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 210639_SV
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 209530_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 208230_GD
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 207047_RD
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 208230_NU
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 57002513-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 57040108-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 207972_NU
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 207972_PK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41