Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

АЦЕТОН
KIKO MILANO

АЦЕТОН

Шифра на артикл: KM0040301900044
Šifra proizvođača: KM004030190
490 МКД
294 МКД
294 МКД
Заштеда: 196 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија АЦЕТОН
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означено под налепницата баркод и на упатството на шишето
Trenutno nema komentara
490 МКД
294 МКД
294 МКД
Заштеда: 196 МКД
Извести ме за попуст
2
1