Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
LEVI'S

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: A1957-0000
5.890 МКД
4.123 МКД
4.123 МКД
Заштеда: 1.767 МКД
Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 25
  25
 • 26
  26
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 79% Памук 21% Лиоцел

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37084051-TM
890 МКД
Големина
67
69
70
71
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37064025-TM
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6W3KJ2290000-F20
18.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013674
6.190 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J219216-1AA
10.190 МКД
Големина
27
28
29
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37092002-TO
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37092002-TM
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37050146-TM
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37010080-TM
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37040147-TN
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА W7210192A-O1O
4.590 МКД
Големина
27
28
29
30
32
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА W7210192A-5DE
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
27
28
29
30
26