Барај
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
BOSS

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: HB50505129 521
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023

Слични производи

Sačuvano u omiljne
990 МКД
Sačuvano u omiljne
990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1