Барај
%
×
Okaidi new collection
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
BOSS

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: HB50505141 691
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023