Барај
%
×
Okaidi new collection
ВРАТОВРСКА
BOSS

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: HB50505119 001
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ HB50494277 001
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50480284-001
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50480283-001
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50480291-001
4.990 МКД