Барај
ВРАТОВРСКА
BOSS

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: HB50505112 404
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50514352-406
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ HB50505156 402
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ HB50505107 403
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ HB50505087 404
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
6.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1