Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
HUGO

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: 50307919-001
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50468948-405
2.310 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50465437-001
2.790 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50465403-405
2.790 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД