Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
GUESS

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: GSS011309
Isbn: W1RR18Z2XW0-F0D9
5.990 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 1.800 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 62% Акрил 10% Полиестер 10% Волна 9% Полиамид 5% Метализиран конец 4%

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.750 МКД
Заштеда -20%
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.250 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
4.590 МКД
Заштеда -30%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
3.290 МКД
Заштеда -30%
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
4.250 МКД
Заштеда -20%
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L