Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
DESIGUAL

ТОП

Шифра на артикл: DG24SWTK76-2000
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 93% ПОЛИЕСТЕР 7% ЕЛАСТИН


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 77080378-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 77080594-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 77950371-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП CKJ20J223616-BEH
4.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67039405-99
1.592 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 77080370-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 77060358-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 77090356-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 77070373-99
690 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 77090341-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 77060353-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 77020362-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1