Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
ТЕКСАС ЈАКНА
MANGO

ТЕКСАС ЈАКНА

Шифра на артикл: 57085979-TM
Šifra proizvođača: 57085979
2.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТЕКСАС ЈАКНА
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПАМУК ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
11
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
1.990 МКД
Големина
11
06
07
08
09
10
12
14