Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS0200111200044
Šifra proizvođača: KS020011120
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200601600044
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111000044
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200111100044
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200107400044
1.336 МКД
Заштеда -20%
1.670 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS0200201900044
1.096 МКД
Заштеда -20%
1.370 МКД
Sačuvano u omiljne
СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ KS000000043001B
460 МКД
Заштеда -50%
920 МКД