Барај
%
×
Okaidi new collection
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
SPRINGFIELD

РЕМЕН

Шифра на артикл: 2867132-11
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 115
  115
 • 75
  75
 • 85
  85
 • 95
  95
 • 105
  105
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 75% ПОЛИПРОПИЛЕН 18% ЕЛАСТОДИН 7% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ THAM0AM12339-C1G
3.590 МКД
Големина
100
105
110
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ HB50496596 401
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Големина
100
105
110
115
90
95
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 2867127-11
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 67020642-56
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBM7541 LEA35 DAB
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000311
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1