Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
SPRINGFIELD

РЕМЕН

Шифра на артикл: 1134587-30
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 115
  115
 • 75
  75
 • 85
  85
 • 95
  95
 • 105
  105
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% КРАВЈА КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ RPL010199
5.890 МКД
Големина
85
90
95
100
105