Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
HUGO

РАНЕЦ

Шифра на артикл: 50478511-001
13.790 МКД
9.653 МКД
8.688 МКД
Заштеда: 5.102 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% Рециклиран Полиестер 27% Рециклиран Полиуретан 23% Полиуретан
Trenutno nema komentara
13.790 МКД
9.653 МКД
8.688 МКД
Заштеда: 5.102 МКД
Извести ме за попуст
2
1