Барај
%
×
Elevate your style with Mango
РАКАВИЦИ
GUESS

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: GAW9921 POL02 BNL
Isbn: AW9921POL02-BNL
Провери достапност
  • L
    L
  • M
    M
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 50% ПОЛИУРЕТАН 50% ПОЛИЕСТЕР