Барај
%
×
Elevate your style with Mango
РАКАВИЦИ
LEVI'S

РАКАВИЦИ

Шифра на артикл: LV222283-059
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
  • S
    S
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАКАВИЦИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Состав 96% АКРИЛ 4%ПАМУК