Барај
ПУДРА ЗА ФИКСИРАЊЕ
ПУДРА ЗА ФИКСИРАЊЕ
ПУДРА ЗА ФИКСИРАЊЕ
ПУДРА ЗА ФИКСИРАЊЕ
KIKO MILANO

ПУДРА ЗА ФИКСИРАЊЕ

Шифра на артикл: KM0010801000144
870 МКД
920 МКД
644 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПУДРА ЗА ФИКСИРАЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
588 МКД
Заштеда -30%
840 МКД