Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CALVIN KLEIN JEANS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CKYW0YW00823-0LG
0 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLTBER ELE12 WHITE
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFL7MIC FAL12 WHITE
7.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02653-TH0
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02505-YBS
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW01516-0K9
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB LEA12 WBEIB
7.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02490-W06
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}071
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}062
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBBBW550EA-100
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA05422-1064
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA054AJ-1151
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
0 МКД
8.490 МКД
8.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1