Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBMS327HD-615
Провери достапност
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 41,5
  41,5
 • 45
  45
 • 43
  43
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 47% ТЕКСТИЛ 37% КОЖА 16% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA67EN
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45DWA0006K-7000
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45F1B014EK-0857
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46