Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRMICK-6417
Провери достапност
 • 43
  43
 • 42
  42
 • 45
  45
 • 41
  41
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 55% КОЖА 45% ПОЛИАМИД

Слични производи