Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRMASE-6423
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 55% КОЖА 35% ПОЛИАМИД 5% ПОЛИУРЕТАН 5% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0041L}194
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1D {C0052T}040
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U3612A02211-4002
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45FFB08511-4002
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQC000ZG-F49G
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45DWA0006K-4002
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25DWA00022-4064
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100937-004
8.890 МКД
Големина
46
45
44
43
42
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997588-12
2.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997586-12
2.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U456FA02011-4002
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPC00085-4211
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45