Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRLANDECK-6403
Провери достапност
 • 41
  41
 • 43
  43
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 60% КОЖА 40% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5TZD
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS68 {C0083T}3138
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46