Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBCT302SL-100
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37,5
  37,5
 • 38,5
  38,5
 • 39,5
  39,5
 • 40,5
  40,5
 • 41,5
  41,5
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 83% КОЖА 6% СИНТЕТИКА 11% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5ZHG
5.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02420-MAJ
7.890 МКД
Големина
37
41
40
38
36
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02506-YBS
7.890 МКД
Големина
37
40
38
41
36
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02523-YBI
9.390 МКД
Големина
37
38
40
36
39
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW00823-02U
9.990 МКД
Големина
40
36
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4071 PX479 S3188
12.890 МКД
Големина
36
40
37
39
38
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4069 PX141 S3101
13.590 МКД
Големина
36
38
40
37
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4015 PX143 01111
12.890 МКД
Големина
38
40
37
36
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4073 PX179 01111
12.890 МКД
Големина
36
39
38
37
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4059 TX055 S3180
12.890 МКД
Големина
38
40
36
37
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4057 PX454 S3179
14.290 МКД
Големина
38
37
39
36
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJBA4083 TX404 S1052
12.490 МКД
Големина
40
37
38
36
39