Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CALVIN KLEIN JEANS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CKYW0YW00911-YBR
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CALVIN KLEIN JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 80% КОЖА 20% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLTBER ELE12 WHITE
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFL7MIC FAL12 WHITE
7.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02653-TH0
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02505-YBS
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW01516-0K9
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW00823-0LG
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB LEA12 WBEIB
7.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02490-W06
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}071
4.753 МКД
Заштеда -30%
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS63 {C0118S}062
4.753 МКД
Заштеда -30%
6.790 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBBBW550EA-100
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45QXA05422-1064
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41