Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ROSSI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 491BOMA-049
Провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд ROSSI
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100%КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPC00022-5097
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQA0006K-5097
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100841-023
9.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997586-30
2.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45CHB00043-6002
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U456FA02011-5097
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPC00022-2112
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517559-241
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 800BUMI-049
11.999 МКД
Заштеда -40%
19.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U023BA043BC-6001
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45