Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ROSSI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 800BUMI-049
19.990 МКД
11.999 МКД
11.999 МКД
Заштеда: 7.991 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд ROSSI
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100%КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPC00022-5097
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQA0006K-5097
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100841-023
9.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997586-30
2.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45CHB00043-6002
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U456FA02011-5097
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPC00022-2112
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50517559-241
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U023BA043BC-6001
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
19.990 МКД
11.999 МКД
11.999 МКД
Заштеда: 7.991 МКД
Извести ме за попуст
2
1