Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D16QHB0N922-G87J

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона Online Only FW
Состав 76% КОЖА 24% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WS327UP-648
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000223
11.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50498668-530
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40